KONST / Litografier / Grafiskt blad 16737020
nr 1673 7020
Grafiskt blad
eftertryck, Stockholm 1680, Drottning Ulrika Eleonoras intåg. Bildmått: 24x57 cm, yttermått inklusive ram: 39x72 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2025
kl 20:16:21
20/1 19:44:24